KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17298170

nr 1729 8170

Lars Karngård

(1950-2010), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 73. Olja på duk, 89x97 cm, yttermått inklusive ram: 110x120 cm

Lars Karngård, svensk målare född 1950, död 2010.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 19:31:06

Lars Karngård

Läs mer om Lars Karngård